spoon

Hotel

O hotelu

Hotel Záložna nabízí ubytování v samém centru malebného města Boskovice. Jedná se o jediný hotel přímo na Masarykově náměstí. Díky sve unikátní poloze mají hosté možnost navštívit všechny památky a atrakce, které se v Boskovicích nacházejí.

Budova hotelu je nově zrekonstruovaná a samotný hotel je nově vybaven a nabízí tak ubytování opravdu na úrovni. V budově se také nachází restaurace Záložna, nabízející celou řadu chutných pokrmů a zvěřinové speciality.

Ubytování je možné v době od 14.00 do 19.00 v restauraci  nebo tel. domluva.
Na celém hotelu se můžete zdarma připojit k internetu přes naši Wi-Fi.

Hosté mohou využívat v době pobytu společnou kuchyňku.

Pro cyklisty a motorkáře nabízíme možnost úschovy kol a motorek

v uzamčeném a zastřešeném prostoru.


 

Zajímavosti z okolí

Boskovice jsou město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. 38 km severně od Brna. 14km od Moravského krasu kde se nachází několik krápníkových jeskyní a známá propast Macocha.

V těsné blízkosti hotelu se nachází ŽIDOVSKÁ ČTVRŤ, nedaleko je Zámek a hrad BOSKOVICE.

V Boskovicích probíhá mnoho kulturních akcí v průběhu celého roku. festival Unijazz, festival Boskovice, festival dechových orchestrů, jarní sraz Velorexů. Na přelomu září a října vyhlášené Husí slavnosti, Vánoční jarmark.

I milovníci přírody si přijdou na své v Arboretu Šmelcovna, Westernparku Boskovice nebo při návštěvě koupaliště, či pohledu z radniční věže.

Severozápadně od města leží vodní nádrž Boskovice a Přírodní park Řehorkovo Kořenecko.


 

Restaurace

Ve spodním patře našeho hotelu se nachází Restaurace Záložna, která nabízí mnoho chutných pokrmů jak pro hosty hotelu, tak pro kolemjdoucí.

Od května do konce září je před restaurací letní zahrádka s nabídkou jídel, nápojů

a vynikající točenou zmrzlinou z Opočna.